Menu

Pomiędzy bitami

Techno, porno i duszno. Blog niezupełnie technologiczny.

MVP

rozieblox

Wygląda, że projekt abcc mający za zadanie automatyczny wybór najlepszego łącza pod Linuksem właśnie stał się MVP. Znaczy można zdefiniować konfigurację, wrzucić do crona (na razie to skrypt, nie demon) i... powinno działać wg konfiguracji. Czyli można testować. :-)

Jak pisałem w poprzednim wpisie, nie jest to wersja w 100% zgodna z założeniami, czyli nie jest skończona, ale... działa. Przynajmniej teoretycznie. Poza tym, co jest w issues.

W poprzednim wpisie celowo nie poruszyłem tematu stacji testowej. Doszedłem do wniosku, że to overkill. Jest za to mocne postanowienie uruchomienia tego na produkcji. Tak zwyczajnie i po prostu, tylko muszę najpierw poprawić konfigurację routera u rodziców, by mieć do niego zdalny dostęp.

W najbliższym czasie jeśli będą zmiany, to raczej dotyczące stylu, niż funkcjonalności. A z wpisów na blogu w tej kategorii - chyba już tylko podsumowanie DSP2017.

Komentarze (1)

  • Gość: [Kuc] *.internetdsl.tpnet.pl

    Gratulacje wytrwałości i zostania finalistą konkursu :). Sam skrypt sobie kiedyś przetestuję w wolnym czasie, gdy się taki znajdzie.

© Pomiędzy bitami
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci