Menu

Pomiędzy bitami

Techno, porno i duszno. Blog niezupełnie technologiczny.

Planeta Joggera - About

rozieblox

Powstała strona about dla planety Joggera. Normalnie bym nie pisał o tym, ale prośba do linkujących do planety o... zmianę linkowania i kierowanie bezpośrednio na stronę O planecie.

Powód jest prosty - indeksowanie w wyszukiwarkach. Było poruszone w komentarzach, że ludzie szukający zamkniętego Joggera w wyszukiwarce nie mają szansy trafić na planetę i... faktycznie nie mają, bo indeksowanie treści na planecie jest wyłączone, żeby nie podbierać treści właściwym blogom. A na stronie Jogger.pl nie ma żadnej wzmianki o planecie (i nie mam na to żadnego wpływu).

Żeby wilk był syty i owca cała, strona about deklaruje, że chce być indeksowana, archiwizowana i w ogóle. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będzie ona - i tylko ona - widoczna w wyszukiwarkach. Zatem linkujemy bezpośrednio do niej.

Oczywiście aktualna wersja to raczej zalążek. Jeśli ktoś czuje się na siłach, pomoc w skleceniu sensowniejszego about mile widziana.

Komentarze (3)

 • Gość: [de] *.dynamic.chello.pl

  Jak zwykle: dzięki za dobrą robotę :) Pozdrawiam!

 • darekkr1

  Pozwoliłem sobie dodać link do tego about w komentarzach do ostatniego wpisu na blogu joggerowym To już jest koniec.
  Może w tym wpisie gdzieś daj namiary jak się można z Tobą skontaktować bo teraz trzeba kilka razy kliknąć. Taka moja propozycja.
  Sam pomysł moim zdaniem bardzo dobry, kiedyś szukałem planety i parę kliknięć to wymagało, a człowiek taki leniwy :)

 • rozieblox

  @darekkr1 Myślę, że ilość osób, które doczytają do końca komentarze, a będą miały problem z kliknięciem, jest pomijalna. Poza tym, nie wykluczam zmiany kontaktu, więc nie chcę dawać namiaru w miejscu, gdzie nie będę mógł zmienić.

© Pomiędzy bitami
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci