Menu

Pomiędzy bitami

Techno, porno i duszno. Blog niezupełnie technologiczny.

Komentarze (5)

 • Gość: [gjon] *.bloki.kalety.net

  Wrzuciłem sobie na Clip+ opisywanego przez Ciebie RockBoksa i szukam drobnej pomocy przy jego konfiguracji. Czy możesz mi pomóc?

 • rozieblox

  @gjon: Mam inny odtwarzacz i nie znam problemu, więc nie wiem, czy mogę pomóc. Opisz o co chodzi dokładnie, zobaczymy co da się zrobić.

 • Gość: [gjon] *.internetdsl.tpnet.pl

  no to spróbujmy chociaż :)
  po podmianie oryginalnego firmware'u Rockboksem brakuje mi dwóch rzeczy:
  1. nie wiem jak i gdzie ustawić, by utwory odtwarzały się kolejno alfabetycznie, ale katalogami. teraz mogę słuchać tylko jednego katalogu, a nie całej zawartości pamięci - po odsłuchaniu tego wybranego, odtwarzacz się zatrzymuje, a chciałbym, by przechodził do kolejnego katalogu z empetrójkami.
  2. która opcja pozwala po włączeniu plajerka od razu odtwarzać muzykę od miejsca, na którym skończyłem ostatni odsłuch? teraz po włączeniu mam menu głównej i muszę wybierać z niego opcję Kontynuuj odtwarzanie i dopiero wtedy player zaczyna grać.

 • rozieblox

  1. Nie wgłębiałem się w ustawienia tego typu (zwykle słucham płytami/katalogami), ale na pewno możesz po prostu zrobić playlistę. Wiem, brzydkie obejście.
  2. AFAIK nie ma takiej opcji, chyba, że chodzi Ci o samochód, wtedy może pomóc Car Adapter Mode. Ewentualnie można stosować pauzę, zamiast wyłączać odtwarzacz, jeśli chodzi o stosunkowo krótki czas (kilkadziesiąt minut).

 • Gość: [gjon] *.internetdsl.tpnet.pl

  przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. dziękuję Ci za dobre chęci pomocy. pierwszy i najważniejszy z problemów rozwiązał się sam - niestety poniekąd, bo wolałbym wiedzieć na przyszłość, co włączyłem, że to ruszyło.
  do drugiej sprawy już się przyzwyczaiłem jakoś i mogę z tym żyć :)

© Pomiędzy bitami
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci